Огляд стендів для ремонту ходової: як вибрати найефективніші і найбезпечніші

У процесі обслуговування транспортного засобу важливо мати на власному СТО підйомне обладнання. Воно забезпечує зручне та надійне фіксування автомобіля для подальших робіт. Таким чином, майстру небагато простіше та швидше виконувати роботу. 

Щоб купити підйомники для СТО варто завітати на сайт компанії AD-Instrument - https://ad-instrument.com.ua/ua/g3396757-podemnoe-oborudovanie, де реалізується надійне обладнання від виробника. Ціна на автомобільні підіймачі є найвигіднішою в Україні. Серед асортименту моделей можна підібрати рішення для будь-якого автосервісу, зокрема для ремонту ходової.

Яке підйомне обладнання ідеальне для ремонту ходової

Для ремонту ходової використовується підіймальне обладнання без вимішування коліс, коли машину підіймати у штатному положенні. Для цього ідеальним рішенням стане механізм із чотирма стійками з вантажність до 4,5 тонн. Характерною перевагою конструкції вважається надійність та практичність при невисокій вартості.

Зручно працювати з електромеханічними підіймачами, які швидко підіймати та опускають авто. Безпечність використання досягається внаслідок високоміцних гальванізованих сталевих тросів, підтримка яких забезпечується механічними стопорами. У випадку відмови гідросистеми спрацьовує автоматичний механізм безпеки. 

Які бувають підйомники для СТО

  • Двостійкові. Це гідравлічні підйомники для СТО, із вантажопідйомністю до 5 тонн. Відмінне обладнання для невеликих майстерень. Більшість конструкцій оснащені механічною запобіжним механізмом для максимальної безпеки.
  • Чотирьохстійкові підіймачі вантажністю до 5 тонн. В таких моделях можливе регулювання розвал-сходження. На агрегатах передбачено місце для установки траверсів та поворотних коліс.
  • Ножичний. Цей варіант для монтажу шин та проведення ремонту кузова.

Як купити автомобільні підйомники вигідно

Щоб купити автомобільний підйомник для власного СТО необхідно звернутися в компанію, де реалізація ведеться напряму від виробника, що дозволяє придбати агрегат без переплат. Обладнання має супровідну документацію, виготовлену згідно з міжнародними стандартами якості, тому користуватись ним буде безпечно та ефективно.

Підіймачі варто підбирати, орієнтуючись на специфіку станції технічного обслуговування та кількість робітників, що виконують обов'язки.