Подвійна система газорозподілення Vanos: як розпізнати несправність

Автомобілі BMW відомі не лише своєю винятковою якістю, а й постійним впровадженням новітніх технологій. Саме продукція цього бренду не втомлюється дивувати споживача, стаючи все ефективнішою та красивішою. Однією з особливостей цих машин є подвійна система газорозподілення Vanos. З її допомогою досягається підвищення стабільної роботи на холостому ходу, а також збільшення моменту, що крутить, на високих оборотах. Таким чином, автомобіль з Vanos має вищий коефіцієнт корисної дії та вимагає меншу кількість палива. Придбати запчастини для подвійної системи газорозподілення можна через інтернет-магазин Repairkit: https://repairkit.com.ua/ua/g87129181-remkomplekty-vanos-bmw, а ми розповімо, як помітити несправність Vanos.

Ознаки несправності системи газорозподілення Vanos

Якщо подвійна система газорозподілення Vanos працює некоректно, ви зможете помітити це досить швидко. Для початка, з'являються нехарактерні шуми при роботі двигуна, а потужність машини падатиме при інших рівних. Також до ознак несправності слід зарахувати:

  • проблеми з тягою;
  • те, що двигун глухне при негативних температурах та повільно набирає обертів у принципі;
  • помітне підвищення витрат палива.

Крім того, ви зможете помітити, що при холостому ході оберти «плавають».

Оригінальні запчастини для подвійної системи газорозподілення Vanos

Нагадуємо, що несправності у подвійній системі газорозподілення Vanos не варто ігнорувати. Дрібні проблеми сьогодні, завтра вони зможуть стати причиною справжньої катастрофи. Тому ми рекомендуємо негайно звернутись до найближчої станції технічного обслуговування. Якщо ви добре знаєтеся на пристрої системи Vanos та маєте необхідний для ремонту інструмент, варто провести діагностику й конкретизувати причину неполадок. Всі запчастини, які можуть знадобитися для технічного обслуговування подвійної системи газорозподілення, можна знайти в каталозі онлайн майданчика Repairkit. Як правило, достатньо буде придбати потрібний ремонтний комплект, щоб повністю вирішити питання з несправністю газорозподільної системи.

Пошук автомобільних складників у мережі є найвигіднішим рішенням на цей час. Інтернет-магазини пропонують нижчі ціни, вигідні знижки, а також зручну систему доставлення у всі доступні населені пункти України.