Аксессуары Renault Duster

Усі наші товари супроводжуються офіційною гарантією виробника. На всі товари, представлені нашою компанією, надається гарантія від 1 року до 10 років залежно від сервісної політики виробника. Термін гарантії вказаний в описі кожного товару. Підтвердженням гарантійних зобов'язань є гарантійний талон виробника.

Перевірка комплектності та відсутність дефектів у виробі проводиться під час передачі товару у присутності покупця. Комплектність виробу визначається описом виробу або посібником з експлуатації.

Обмін товару чи повернення коштів покупцю здійснюється після проведення незалежної експертизи авторизованим сервісним центром та видачі їм відповідного письмового висновку.

Гарантійні зобов'язання не поширюються на періодичне обслуговування, природне зношування або вичерпання ресурсу.

Оригинальные аксессуары - Renault

Аксессуары для Renault Duster применяются в двух случаях – для придания автомобилю стиля и роскошного вида и для улучшения его комфортности и функциональности.

Навесное оборудование Misutonida

Достижения Misutonida 4X4 SRL основываются на 15-летнем опыте в разработке и производстве навесного оборудования и аксессуаров для тюнинга автомобилей по заказу сторонних производителей