Renault Duster із тестом 4x4

06.09.2011

До недавнього часу останній автомобіль румунської компанії мало вплинув за межі країни. Але злиття з французьким гігантом Renault відносно невелика компанія стала відома на весь континент і автомобілі під брендом Dacia почали користуватися попитом у Марокко, Швеції, Болгарії та у Францію.

Renault Duster із тестом 4x4

2010 рік приніс випуск нової лінійки автомобілів, які майже ніхто не міг передбачити, наприклад, як Renault Duster (Рено Дастер).

Ми вирішили взяти Renault Duster (Рено Дастер) і випробувати його можливості з бездоріжжя, хоча я повинен визнати, що з початку цього заходу я не очікував нічого хорошого.
< br />На дорозі, невеликий 1,3 тонни Renault Duster (Рено Дастер) поводиться дуже добре, з бензиновим 110 сильним бензиновим двигуном.

До недавнего времени последний автомобиль румынской компании мало воздействовал за пределами страны. Но слияние с французским гигантом Renault, относительно небольшая компания стала известна на весь континент и автомобили под брендом Dacia начали пользоваться спросом в Марокко, Швеции, Болгарии и во Францию.

Renault Duster с тестом 4x4

2010 год принес выпуск новой линейки автомобилей, которые почти никто не мог предсказать, например как Renault Duster (Рено Дастер).

Мы решили взять Renault Duster (Рено Дастер) и испытать его возможности по бездорожью, хотя я должен признать, что с начала этого мероприятия я не ожидал ничего хорошего.

На дороге, небольшой 1,3 тонны Renault Duster (Рено Дастер) ведет себя очень хорошо, с бензиновым 110 сильным бензиновым двигателем.

Позашляховик з незалежною підвіскою гарантує комфортну поїздку ґрунтовими дорогами в той же час робить велику роботу зі стійкості автомобіля поза дорогою.

Renault Duster із тестом 4x4

Як будь-який пристойний позашляховик, Renault Duster (Рено Дастер) був перевірений зануренням у воду. Нам вдалося знайти гідну калюжу та протестували, на підстрахування був Land Rover Defender 110, оснащений шинами BFGoodrich.

Дивно, але лише трохи газку і Renault Duster (Рено Дастер) з легкістю прискорився по бруду впереміш з водою. Після того, як ми переконалися, що він може реально зробити більше, ніж ми очікували, ми витратили багато часу катаючись назад і вперед по бруду намагаються загнати  Renault Duster (Рено Дастер) у глухий кут.

Renault Duster з тестом 4x4

Саме в цей момент ми також використовували 4WD та автоматичне блокування. У ситуаціях, 4WD може бути активований натисканням кнопки, і автомобіль відразу змінює свій стиль водіння. Renault Duster (Рено Дастер) порадував комфортабельним салоном, CD плеєр і радіо та багатьма іншими опціями. Duster, безперечно, стане успішною моделлю.

Фото галерея тесту 4х4 Renault Duster

Внедорожник с независимой подвеской гарантирует комфортную поездку по грунтовым дорогам в то же время делает большую работу по устойчивости автомобиля во вне дороги.

Renault Duster с тестом 4x4

Как и любой приличный внедорожник, Renault Duster (Рено Дастер) был проверен погружением в воду. Нам удалось найти достойную лужу и протестировали, на подстраховке был Land Rover Defender 110, оснащенный шинами BFGoodrich.

Удивительно, но всего лишь немного газку и Renault Duster (Рено Дастер) с легкостью ускорился по грязи вперемешку с водой. После того как мы убедились, что он может реально сделать больше, чем мы ожидали, мы потратили много времени катаясь взад и вперед по грязи пытаются загнать  Renault Duster (Рено Дастер) в тупик.

Renault Duster с тестом 4x4

Именно в этот момент мы также использовали 4WD и автоматическую блокировку. В ситуациях, 4WD может быть активирован нажатием кнопки, и автомобиль сразу же меняет свое стиль вождения. Renault Duster (Рено Дастер) порадовал комфортабельным салоном, CD плеер и радио и многими другими опциями. Duster, несомненно, станет успешной моделью.

Фото галерея теста 4х4 Renault Duster

Смотрите также