АвтоВАЗ планує розпочати виробництво Renault Duster за кілька років

01.06.2022

Керівництво автовиробника "АвтоВАЗ" має намір розпочати складання двох моделей Renault на своєму заводі в Тольятті, які раніше виготовлялися на заводі французької компанії в Москві. Нагадаємо, що після вторгнення Росії в Україну, Renault продав свій бізнес у Росії.

Однією з моделей, яку планують збирати в Тольятті, буде Renault Duster. Однак, підготовка виробництва триватиме кілька років, включаючи демонтаж обладнання на московському заводі та його транспортування до Тольятті. Точні цифри фінансових витрат не названі, але таке перенесення виробництва вимагатиме значних вкладень. Однак, можливо, після проведення точних розрахунків, перенесення виробництва Renault Duster на завод "АвтоВАЗу" може бути скасовано.

За деякими відомостями, виробництво двох моделей Renault у Самарській області було погоджено з французькою компанією. Окрім використання існуючого обладнання, "АвтоВАЗ" також планує використовувати різні інженерні рішення та розробки Renault. Передбачається, що це було узгоджено з Renault.

Руководство автопроизводителя "АвтоВАЗ" намерено начать сборку двух моделей Renault на своем заводе в Тольятти, которые ранее производились на заводе французской компании в Москве. Напомним, что после вторжения России в Украину, Renault продал свой бизнес в России.

Одной из моделей, которую планируют собирать в Тольятти, будет Renault Duster. Однако, подготовка производства займет несколько лет, включая демонтаж оборудования на московском заводе и его транспортировку в Тольятти. Точные цифры финансовых затрат не названы, но такой перенос производства потребует значительных вложений. Однако, возможно, после проведения точных расчетов, перенос производства Renault Duster на завод "АвтоВАЗа" может быть отменен.

По некоторым сведениям, производство двух моделей Renault в Самарской области было согласовано с французской компанией. Кроме использования существующего оборудования, "АвтоВАЗ" также планирует использовать различные инженерные решения и разработки Renault. Предполагается, что это было согласовано с Renault.

Смотрите также