Dacia Jogger отримав нагороду Good Deal

11.12.2022

На престижній автомобільній церемонії Automobile Awards 2022 Jogger від Dacia отримав нагороду "Good Deal". Ця нагорода була присуджена Sandero у 2020 році та Spring у 2021 році. Jogger, який був запущений нещодавно, вважається доступним та багатопрофільним автомобілем для сім'ї, розробленим з урахуванням потреб споживачів.

Автомобільна церемонія Automobile Awards покликана відзначити найбільш інноваційних, актуальних та помітних виробників автомобілів та їх деталей.У 2020 році Sandero отримав нагороду "Good Deal" на Automobile Awards, перевершивши своїх конкурентів у плані співвідношення ціни та якості. У 2021 році ця нагорода дісталася Spring, найбільш доступному електричному міському автомобілю на ринку.


Отримавши цю престижну нагороду знову цього року, Dacia продовжує дотримуватися своєї виграшної стратегії. Бренд міг змінити свій імідж, але він не відмовився від своєї стратегії пропонувати простоту за доступною ціною, підтверджуючи цим важливість задоволення потреб клієнтів.

Jogger повністю відповідає духу Dacia. Доступний як 5 або 7-місний автомобіль, цей багатопрофільний автомобіль пропонує простір і модульність найкращого класу. З моменту запуску в березні 2022 року Jogger мав значний комерційний успіх і, безумовно, продовжуватиме користуватися цим успіхом, особливо з появою гібридної версії на дилерських майданчиках навесні 2023 року.

На престижной автомобильной церемонии Automobile Awards 2022 Jogger от Dacia получил награду "Good Deal". Эта награда была присуждена Sandero в 2020 году и Spring в 2021 году. Jogger, который был запущен недавно, считается доступным и многопрофильным автомобилем для семьи, разработанным с учетом потребностей потребителей.

Автомобильная церемония Automobile Awards призвана отметить наиболее инновационных, актуальных и заметных производителей автомобилей и их деталей.

В 2020 году Sandero получил награду "Good Deal" на Automobile Awards, превзойдя своих конкурентов в плане соотношения цены и качества. В 2021 году эта награда досталась Spring, наиболее доступному электрическому городскому автомобилю на рынке.

Получив эту престижную награду снова в этом году, Dacia продолжает следовать своей выигрышной стратегии. Бренд мог изменить свой имидж, но он не отказался от своей стратегии предлагать простоту по доступной цене, подтверждая тем самым важность удовлетворения потребностей клиентов.

Jogger полностью отвечает духу Dacia. Доступный как 5- или 7-местный автомобиль, этот многопрофильный автомобиль предлагает простор и модульность наилучшего класса. С момента запуска в марте 2022 года Jogger пользовался значительным коммерческим успехом и, безусловно, будет продолжать пользоваться этим успехом, особенно с появлением гибридной версии на дилерских площадках весной 2023 года.

Смотрите также