Гібридний кросвен Dacia Jogger Hybrid 140

25.02.2023

Dacia представляє один з найдоступніших і універсальних автомобілів для сім'ї з сімома місцями - Jogger. Він об'єднує в собі довжину універсала, простір вена і функціонал позашляховика. Jogger виглядає солідним і енергійним і забезпечує відмінний рівень комфорту для всіх пасажирів, включаючи дорослих, що сидять на 3-х метрах. й ряду.

У новій гібридній моделі збереглися всі переваги оригінального Jogger без будь-яких збитків для простору та місткості. Це доводить, що Dacia Jogger – універсальний автомобіль, розроблений із самого початку для розміщення тягової батареї, яка використовується у гібридних двигунах. Вона встановлюється під підлогою на місці запасного колеса, подібно до того, як це відбувається з газовим балоном на моделях з двигуном ECO-G 100.

Технологія, перевірена групою
Завдяки створенню справжніх мультимодальних гібридних двигунів, а не просто встановлення електричних компонентів на звичайні двигуни із внутрішнім згорянням, Jogger HYBRID 140 гарантує:

  • 100% електричний запуск
  • Задоволення водіння в будь-яких умовах завдяки покращеній електричній ємності, навіть при розгоні.
  • Відмінну економію палива, особливо завдяки автоматичній коробці передач під час зчеплення з безмуфтовою коробкою передач.
  • Ефективне регенеративне гальмо та висока ємність зарядки акумулятора. Втілення багаторічного досвіду Renault Group у Формулі-1 та електромобілях.

Завдяки цим характеристикам Jogger HYBRID 140 може їздити в повністю електричному режимі до 80% часу на міських дорогах, що дозволяє заощадити до 40% палива в порівнянні з аналогічним бензиновим двигуном у міському циклі при схожому стилі водіння.

/>При уповільненні та гальмуванні кінетична енергія може бути відновлена та перетворена на електричну енергію для заряджання акумулятора. Акумулятор також може бути заряджений за допомогою двигуна внутрішнього згоряння з використанням правил керування енергією, розроблених таким чином, щоб використовувати оптимальний вихід потужності (наприклад, коли Jogger знаходиться на автостраді) для отримання максимальної потужності палива, що використовується. Це означає, що акумулятор заряджається кожного разу, коли вихідна потужність перевищує необхідну потужність. проходить через міські зони.

Dacia представляет один из самых доступных и универсальных автомобилей для семьи с семью местами - Jogger. Он объединяет в себе длину универсала, простор вэна и функционал внедорожника.

Jogger выглядит солидным и энергичным и обеспечивает отличный уровень комфорта для всех пассажиров, включая взрослых, сидящих на 3-й ряду.

В новой гибридной модели сохранились все преимущества оригинального Jogger без каких-либо ущербов для простора и вместительности. Это доказывает, что Dacia Jogger - универсальный автомобиль, разработанный с самого начала для размещения тяговой батареи, используемой в гибридных двигателях. Она устанавливается под полом на месте запасного колеса, подобно тому, как это происходит с газовым баллоном на моделях с двигателем ECO-G 100.

Технология, проверенная группой
Благодаря созданию настоящих мультимодальных гибридных двигателей, а не просто установке электрических компонентов на обычные двигатели с внутренним сгоранием, Jogger HYBRID 140 гарантирует:

  • 100% электрический запуск
  • Удовольствие от вождения в любых условиях благодаря улучшенной электрической емкости, даже при разгоне.
  • Отличную экономию топлива, особенно благодаря автоматической коробке передач при сцеплении с безмуфтовой коробкой передач.
  • Эффективный регенеративный тормоз и высокая емкость зарядки аккумулятора. Воплощение многолетнего опыта Renault Group в Формуле-1 и электромобилях.

Благодаря этим характеристикам Jogger HYBRID 140 может ездить в полностью электрическом режиме до 80% времени на городских дорогах, что позволяет сэкономить до 40% топлива по сравнению с аналогичным бензиновым двигателем в городском цикле при схожем стиле вождения.

При замедлении и торможении кинетическая энергия может быть восстановлена и преобразована в электрическую энергию для зарядки аккумулятора. Аккумулятор также может быть заряжен с помощью двигателя внутреннего сгорания с использованием правил управления энергией, разработанных таким образом, чтобы использовать оптимальный выход мощности (например, когда Jogger находится на автостраде) для получения максимальной мощности из используемого топлива. Это означает, что аккумулятор заряжается каждый раз, когда выходная мощность превышает требуемую мощность.

Избыточная энергия может быть использована для смягчения давления на двигатель внутреннего сгорания во время резкого ускорения или для обеспечения полностью электрической поездки, когда предпочтительный маршрут проходит через городские зоны.

Гибридный кроссвен Dacia Jogger Hybrid 140
Гибридный кроссвен Dacia Jogger Hybrid 140
Гибридный кроссвен Dacia Jogger Hybrid 140

Смотрите также