Оновлений Renault Kadjar на 2019 рік

20.12.2018

Оновлений автомобіль отримав невеликі зміни у стилі, оновлену лінійку двигунів та змінений набір комплектацій. Renault прагне зміцнити позиції моделі Kadjar, продавши більше 450 000 одиниць з моменту її випуску в 2015 році.

Новий дизайн не сильно відрізняється від попереднього: зміни торкнулися переднього та заднього бамперів, а також світлової сигнатури, а також додалися нові варіанти дисків.

Скорочений набір комплектацій тепер включає чотири варіанти, а не п'ять. На першому місці стоїть комплектація Play, яка включає стандартні зовнішні особливості, такі як легкосплавні диски діаметром 17 дюймів, тоновані стекла, денні ходові вогні на світлодіодах, автоматичні фари і задні паркувальні датчики. Усередині автомобіля встановлений сенсорний екран з діагоналлю 7 дюймів, сумісний як з Apple CarPlay, так і Android Auto.

Обновленный автомобиль получил небольшие изменения в стиле, обновленную линейку двигателей и измененный набор комплектаций. Renault стремится укрепить позиции модели Kadjar, продав более 450 000 единиц с момента ее выпуска в 2015 году.

Новый дизайн не сильно отличается от предыдущего: изменения коснулись переднего и заднего бамперов, а также световой сигнатуры, а также добавились новые варианты дисков.

Сокращенный набор комплектаций теперь включает четыре варианта, а не пять. На первом месте стоит комплектация Play, которая включает в себя стандартные внешние особенности, такие как легкосплавные диски диаметром 17 дюймов, тонированные стекла, дневные ходовые огни на светодиодах, автоматические фары и задние парковочные датчики. Внутри автомобиля установлен сенсорный экран с диагональю 7 дюймов, совместимый как с Apple CarPlay, так и с Android Auto.

Смотрите также