Renault Austral Coupé 2024: Шпигуни застали новинку під час тестів

24.03.2023

Renault Austral вже доступний для покупки, а новий Espace буде представлений днями. А наступна модель цього тріо проходить тестування на дорогах Франції. Шпигуни вистежили Renault Austral Coupé, що ще знаходиться на ранніх стадіях випробувань у серійному кузові.

На деяких знімках шпигунів з'явився Renault Austral Coupé 2024 – новий автомобіль марки Renault, який вже знаходиться у розробці. Прототипи цієї лінійки вже є на дорогах для тестування. Цей автомобіль, який отримає власне ім'я, вийде на ринок наприкінці 2024 року з потужним гібридним двигуном, що досягає 280 кінських сил.

На перших шпигунських фотографіях Austral Coupe, відомого всередині компанії як «DHN», старший брат Arkana був сильно закамуфльований, але його великі пропорції впадали у вічі. На знімках, зроблених французькими журналістами під час руху поряд з іншим транспортним засобом, передню частину не було видно, але вона не відрізнятиметься від Austral та Espace. Важливим аспектом на фото була приваблива форма бічної частини з плавним спуском лінії даху від задніх дверей та високою задньою частиною.

Залишається загадкою, чи будуть у нового Austral Coupé двері рами, які є у більш спортивних моделей, або без них. Поки не з'явилися докладніші шпигунські фотографії, але вже відомо, що новинка буде називатися інакше, ніж інші моделі Renault, а також буде оснащена потужною гібридною системою, загальною потужністю 280 к.с., повним приводом, автоматичною коробкою передач EDC та літій-іонним акумулятором із запасом енергії на максимальну дальність до 80 кілометрів. Планується, що новий автомобіль з'явиться на ринку наступної осені і надійде у продаж у першому кварталі 2024 року.

Renault Austral уже доступен для покупки, а новый Espace будет представлен на днях. А следующая модель этого трио уже проходит тестирование на дорогах Франции. Шпионы выследили Renault Austral Coupé, еще находящегося на ранних стадиях испытаний в серийном кузове.

На некоторых снимках шпионов появился Renault Austral Coupé 2024 - новый автомобиль марки Renault, который уже находится в разработке. Прототипы этой линейки уже на дорогах для тестирования. Этот автомобиль, который получит собственное имя, выйдет на рынок в конце 2024 года с мощным гибридным двигателем, достигающим 280 лошадиных сил.

На первых шпионских фотографиях Austral Coupe, известного внутри компании как «DHN», старший брат Arkana был сильно закамуфлирован, но его крупные пропорции бросались в глаза. На снимках, сделанных французскими журналистами во время движения рядом с другим транспортным средством, передняя часть не была видна, но она не будет отличаться от Austral и Espace. Важным аспектом на фото была привлекательная форма боковой части с плавным спуском линии крыши от задних дверей и высокой задней частью.

Остается загадкой, будут ли у нового Austral Coupé двери рамы, которые присутствуют у более спортивных моделей, или без них. Пока не появились более подробные шпионские фотографии, но уже известно, что новинка будет называться иначе, чем другие модели Renault, а также будет оснащена мощной гибридной системой, общей мощностью 280 л.с., полным приводом, автоматической коробкой передач EDC и литий-ионным аккумулятором с запасом энергии на максимальную дальность до 80 километров. Планируется, что новый автомобиль появится на рынке в следующей осенью и поступит в продажу в первом квартале 2024 года.

Renault Austral Coupé 2024
Renault Austral Coupé

Смотрите также