Renault, перший бренд, інтегрований Waze безпосередньо до своєї мультимедійної системи

12.12.2022

Renault WazeДозвольте Waze направляти вас і навіть більше!

Цей новий досвід роботи з Waze доступний у європейських країнах для всіх електромобілів Nouvel Austral та Mégane E-Tech, оснащених екраном OpenR та інтерфейсом OpenR Link з інтегрованим Google.

Як отримати доступ до програми?

Клієнти можуть легко завантажити та встановити програму Waze для OpenR Link або безпосередньо з Google Play через інтерфейс OpenR Link у своєму автомобілі, або через мобільний додаток My Renault. Потім клієнти можуть створити обліковий запис Waze або використовувати існуючий обліковий запис Waze для безпечного водіння, причому абсолютно безкоштовно.

Renault - перший автомобільний бренд, який пропонує Waze безпосередньо на екрані мультимедійної системи автомобіля, без використання смартфона. Ми переконані, що велика кількість користувачів Waze оцінять цю нову функцію за кермом автомобілів Nouvel Austral або M&G E-Tech. Це чітко відповідає нашій стратегії пропонувати нашим клієнтам інтуїтивно зрозуміле, захоплююче та підключене онлайн керування".

Жером Серор, Директор з питань цифрового клієнтського сервісу компанії Renault

Оскільки все більше і більше користувачів Waze приєднуються до нас на автомобільних платформах, і цей тип технології продовжує розвиватися, важливо, щоб ми надавали їм кращий досвід водіння, тому ми раді і пишаємося тим, що оголошуємо про нашому партнерстві з Renault Інтеграція маршрутів, навігації та повідомлень Waze в режимі реального часу на екран автомобілів Renault наступного покоління забезпечує більш плавний та оптимізований досвід водіння. користувачів по всьому світу.

Арон ДІ КАСТРО, директор з маркетингу та партнерства компанії Waze

ПРО RENAULT

Понад століття компанія Renault розробляє, виробляє і продає мікроавтобуси для задоволення потреб професіоналів по всьому світу. Express, Kangoo, Trafic та Master, культові автомобілі, визнані в усьому світі за свої інновації, що покращують повсякденне життя своїх користувачів. Renault Pro+ є європейським лідером вже понад десять років на низці ринків (теплових та електричних). Він пропонує стійкі, персональні та розумні рішення для мобільності завдяки унікальній комбінації рішень, послуг та фінансування, покликаних спростити та прискорити бізнес професійних клієнтів. Він поєднує в собі інноваційні цифрові рішення, команду авторизованих майстрів з ремонту та мережу експертів з комерційних автомобілів у більш ніж 600 центрах Renault Pro+ у більш ніж 30 країнах світу.

Про WAZE

Waze вирішує проблеми мобільності, об'єднуючи людей та технології. Це платформа, яка дозволяє користувачам обмінюватися даними про дорожній рух, підтримувати картку Waze в актуальному стані та повідомляти один одного про інциденти – всі способи покращити нашу повсякденну мобільність. Завдяки активній спільноті по всьому світу, Waze допомагає місцевим органам влади та зацікавленим сторонам полегшити рух транспорту, інформуючи їх про свою інфраструктуру та наслідки містобудівного планування.

Renault WazeПозвольте Waze направлять вас и даже больше!

Этот новый опыт работы с Waze доступен в европейских странах для всех электромобилей Nouvel Austral и Mégane E-Tech, оснащенных экраном OpenR и интерфейсом OpenR Link с интегрированным Google.

Как получить доступ к приложению?

Клиенты могут легко загрузить и установить приложение Waze для OpenR Link либо непосредственно из Google Play через интерфейс OpenR Link в своем автомобиле, либо через мобильное приложение My Renault. Затем клиенты могут создать аккаунт Waze или использовать существующую аккаунт Waze для безопасного вождения, причем совершенно бесплатно.

Renault - первый автомобильный бренд, который предлагает Waze непосредственно на экране мультимедийной системы автомобиля, без использования смартфона. Мы убеждены, что большое количество пользователей Waze оценят эту новую функцию за рулем автомобилей Nouvel Austral или M&G E-Tech. Это четко соответствует нашей стратегии предлагать нашим клиентам интуитивно понятное, увлекательное и подключенное онлайн вождение".

Жером Серор, Директор по вопросам цифрового клиентского сервиса компании Renault

Поскольку все больше и больше пользователей Waze присоединяются к нам на автомобильных платформах, и этот тип технологии продолжает развиваться, важно, чтобы мы предоставляли им лучший опыт вождения, поэтому мы рады и гордимся тем, что объявляем о нашем партнерстве с Renault Интеграция маршрутов, навигации и уведомлений Waze в режиме реального времени на экран автомобилей Renault следующего поколения обеспечивает более плавный и оптимизированный опыт вождения.Мы с нетерпением ждем, когда в 2023 году этот совершенно новый опыт вождения станет доступен для как можно большего количества пользователей по всему миру.

Арон ДИ КАСТРО, директор по маркетингу и партнерству компании Waze

О RENAULT

Более века компания Renault разрабатывает, производит и продает микроавтобусы для удовлетворения потребностей профессионалов по всему миру. Express, Kangoo, Trafic и Master, культовые автомобили, признанные во всем мире за свои инновации, улучшающие повседневную жизнь своих пользователей. Renault Pro+ является европейским лидером уже более десяти лет на ряде рынков (тепловых и электрических). Он предлагает устойчивые, персональные и разумные решения для мобильности благодаря уникальной комбинации решений, услуг и финансирования, призванных упростить и ускорить бизнес профессиональных клиентов. Он сочетает в себе инновационные цифровые решения, команду авторизованных мастеров по ремонту и сеть экспертов по коммерческим автомобилям в более чем 600 центрах Renault Pro+ в более чем 30 странах мира.

О WAZE

Waze решает проблемы мобильности, объединяя людей и технологии. Это платформа, которая позволяет пользователям обмениваться данными о дорожном движении, поддерживать карту Waze в актуальном состоянии и уведомлять друг друга об инцидентах – все способы улучшить нашу повседневную мобильность. Благодаря активному сообществу по всему миру, Waze помогает местным органам власти и заинтересованным сторонам облегчить движение транспорта, информируя их о своей инфраструктуре и последствиях градостроительного планирования.

Смотрите также